ŞİRKET PROFİLİ
Firmamız 2002 yılında, genel sanayi ve otomotiv yan sanayi boyaları, boya sarf ürünleri, satışı ve pazarlanması amacı ile Art İnşaat Boya ve Kimya San. Tic.Ltd. Şti olarak ticari hayatına başlamıştır. 2008 yılı içersinde ünvan değişikliği ile SANART BOYA VE KİMYA LTD.ŞTİ olarak faliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.Bünyemizde AKZO NOBEL KEMİPOL SANAYİ BOYALARI’ nın yine bir dünya markası olan Japon KANSAI PAINT ile yapmış olduğu iş ortaklığı ile var olan KANSAI ALTAN genel sanayi boyaları ana bayiliği yanısıra, 220 yıllık geçmişi bulunan, boya pazarında dünya lideri konumundaki AKZO NOBEL KEMİPOL A.Ş.PLASTİK BOYALARI‘nın yurt genelinde satış ve pazarlamaya yönelik bayiliğimiz bulunmaktadır.

İLKELERİMİZ
Şirketimizin ana ilkesi, müşterilerimizin talep ve beklentilerini hızlı ve duyarlı bir şekilde değerlendirip, hizmet politikamızdan ödün vermeden en iyiyi en hızlı ve en ekonomik şekilde müşterilerimizin beğenisine sunmak ve konumuzla ilgili yenilikleri sürekli takip edip bunları sizlerle paylaşmaktır.

KALİTE ANLAYIŞI
Sanart Boya ve Kimya San.Tic.Ltd.Şti’nin kalite anlayışı doğrultusunda hassasiyetle üzerinde durduğu ve bununla ilgili tamamen müşteri memnuniyetini esas alan çalışmaları, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını gerçekçi şekilde saptamasına imkan vermektedir.

VİZYONUMUZ
Firmamız başta boya olmak üzere faaliyette bulunduğu tüm sektörlerde artan iş potansiyeline paralel olarak büyüyen ve hızla ilerleyen üretim teknolojilerine ulaşmayı hedef edinen bir kuruluştur. Vizyonumuzla ilgili temel prensiplerimiz aşağıdadır:

- Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerin talepleri doğrultusunda yeni ürünler geliştirmek,
- Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu bilgi ve ürünleri en doğru ve en hızlı biçimde sunmak,
- Teknolojik gelişmeleri izlemek ve üretimimizde kullanmak,
- Sattığımız ürünlerde kalite ve standardizasyonu sağlamak,
- Temin ettiğimiz ürünlerin kalitesinde devamlılığı sağlamak,
- Yönetimde profesyonelleşmeye giderek kurumsallaşmayı sağlamak.